Zrcadla

Provádění péče o pleť, make-up nebo holení vyžaduje nejen dobré osvětlení, ale také kosmetické zrcadlo, ve kterém se můžete dobře vidět, a ve kterém vám žádný detail neunikne. Je obtížné si představit ergonomickou koupelnu bez nástěnného zrcadla. Stejně tak užitečné je kosmetické zrcadlo, které poskytuje vysoký komfort při každodenní péči.
 
 
Zrcátko do koupelny-podsvětlené a nastavitelné
Zrcadla k toaletce a nebo do koupelny s LED osvětlením, jsou velmi praktická a zároveň estetická. Nemusíte se trápit, že nevidíte v zrcadle dobře svůj obličej a navíc podsvícené zrcadlo vyrovná stíny stropního světla. Zajímavá jsou také zrcátka do koupelny, která jsou nástěnná s výjimečně šikovným teleskopickým ramenem a s možností naklánět zrcátko do různách úhlů. V takovém zrcátku snadno můžete spatřit ty nejmenší detaily Vaší tváře a tím můžete zlepšit provádění činností péče o pleť. Dále také zrcátka v sadě s držákem na fén a na ručníky můžou být elegantním  doplňkem do každé moderní koupelny.
 
 
Kosmetické zrcátko - vždy po ruce
Funkční a zároveň elegantní kosmetická zrcátka umožňují přesnější pohled na detaily Vaší tváře a jsou také nepostradatelná při nanášení make-upu a při malování, depilaci nebo při vkládání kontaktních čoček. Navíc mají sedminásobné zvětšení a některé modely jsou též podsvícené. Velkým usnadněním budou také zrcátka s organizérem na kosmetiku nebo samolepící zrcátko, které lze jednoduše připevnit na stěnu nebo na kachličky.
 
 
 
 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 28 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací