Umělý vanoční stromeček

Nejprodávanější

20 položek celkem
Vánoční strom stojan, univerzální stojan v zelené barvě
499 Kč –28 %
359 Kč
Kód: 45282
Bílý vánoční stromek na stojanu, efekt sněhu, 180 cm Kód: 45486
Proutěný kryt, bílý, 2 kusy v různých velikostech Kód: 45376
Umělý vánoční stromek s LED osvětlením, 90 cm Kód: 45494
Umělý vánoční stromek, bílý, 150 cm
689 Kč
Kód: 45484
Umělý vánoční stromek, zelený, 150 cm
689 Kč
Kód: 45483
Vánoční strom, přírodní studená zelená, 150 cm Kód: 45352
Vánoční stromek se 4 šiškami, 30 cm
279 Kč
Kód: 26087

Vánoční stromky jsou nezbytným členem každých Vánoc - v poslední době si umělé stromky začaly získávat uznání mezi zákazníky, kteří jsou přesvědčeni o výhodách od přírodních protějšků. Umělý vánoční stromek je levný a ekologický způsob vánočního dekorování - díky této volbě se také vyhnete nehezkému vadnutí stromku a pozdějšímu úklidu jehličí . Tento produkt můžete také použít později, což je ekonomické a šetrné k životnímu prostředí

Během Vánoc je zvláště vyhledáván stromeček na kmeni, který díky své konstrukci nepotřebuje další stojan ani ozdobený květináč. Pokud se vám nelíbí klasické stojany, můžete si také prohlédnout vánoční stromeček, který jsme do naší nabídky přávě dodali. Staráme se také o bezpečnost, proto vánoční stromky v naší nabídce neobsahují škodlivé prvky a jsou pečlivě vyráběny, což je důležité zejména pro dlouhodobé a uspokojivé používání produktu.

Abychom splnili očekávání našich zákazníků, přidali jsme vedle vánočních stromků různé doplňky, které umožní jejich instalaci a uložení. Snažili jsme se vybrat ty nejkvalitnější vánoční stromky, které budou doplňovat Vánoce kterékoliv rodiny. Proto si můžete být jisti, že výše uvedené produkty mají správnou hustotu a příjemnou strukturu, snadno se instalují. Pokud hledáte inspiraci pro zdobení vánočního stromu, navštivte náš blog, kde píšeme o nejoblíbenějších vánočních ozdobách a procházíme ostatní sváteční kategorie, které jsou věnovány jedinečnému prostředí Vánoc.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.