Vážení zákazníci, v tuto chvíli realizujeme všechny objednávky bez prodlení. Zveme Vás k nákupu

Truhly a boxy na hračky

Pořádek v dětském pokoji - kontejnery na hračky

Děti by se od raného věku měly naučit udržovat pořádek. Všechno to začíná hračkami a úklidem v jejich pokoji. Pokud dětem včas ukážeme, že by měly své hračky uklízet, nerozhazovat oblečení nebo boty, stlát si, stejně jako házet špinavé oblečení do koše na prádlo - tímto způsobem určitě získáme pomocníka, který nám rád pomůže v každodenních domácích pracech. Box na hračky je řešení, které nám pomůže udržet pořádek v dětském pokoji. Děti by se měly naučit, že vše má své místo. Hračky by proto měly být v kufru, knihy na polici, oblečení ve skříni a tužky v organizéru na stole. Zde je několik návrhů, jak uložit hračky do dětského pokoje.

 

Dřevěný kontejner na hračky

Dřevěný kontejner na hračky je jedním z odolnějších modelů. Jeho výhodou je, že je těžší, takže vždy zůstává na svém místě a dítě jej nepřevrhne. Dřevěný kontejner na hračky je univerzální příslušenství, které se vejde do dívčího nebo chlapeckého pokoje. Může být ve formě boxu nebo s víkem nebo otevřeného kontejneru. Dřevěný kontejner může také sloužit jako pohodlné sedadlo, které bude perfektně fungovat, například při nazouvání ponožek nebo obuvi. Pojízdný kontejner na hračky Originální řešení je kontejner na hračky na kolečkách. Nevelká kolečka umožňují volný pohyb, takže kontejner může spolu s dítětem cestovat po domě. Je to také výhoda pro rodiče, kteří nechtějí přenášet těžké krabice s kostkami, panenkami nebo autíčky. Prostorný box na hračky jistě pojme všechny dětské poklady. Můžeme se rozhodnout pro klasický kontejner vyrobený z plastu, dřeva nebo skutečné pirátské pokladnice. Úložný box na hračky.

 

Nábytek 2 v 1

Co takhle zkombinovat dva kusy nábytku do jednoho? Příkladem je pohovka, která skrývá velký úložný prostor pro hračky. Pokud má Vaše dítě mnoho různých hraček a rádo je třídí, určitě bude Vám bude hodit dětská knihovna s otevřenými zásuvkami. Úložný box na hračky lze také ukrýt v malé vysouvací komodě, který lze také použít jako sedadlo. Nádoba na hračky s radostnými dětskými motivy uchvátí srdce každého dítěte. Navíc to může být docela pohodlný pouf neboli stolička k sezení.

 
  • Řadit dle:
  • 140 položek celkem

Stránka 1/6

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací