Dětský pokoj

Nejprodávanější

2 položek celkem

Meble dla dzieci - landing 1200x400_CZ

Dětský pokoj je utulné místo, které zaručuje vašemu dítěti pocit bezpečí. Pokud si vyberete vhodné příslušenství, barvy a nábytek, Vám to pomůže vytvořit jedno společné klima. Dětský pokoj je spojen s pastelovými nebo teplými barvami, aby dodat útulný charakter.

S námi můžete vytvořit dětský pokoj – značka Atmosphera vás vždy překvapí díky rozmanitostí své kolekce. Díky tomu můžete zařídit dobrodružnou místnost pro své dítě s divokými zvířaty a velkým teepee místo postele. Mezi nábytkem a doplňky z kolekce Atmosphera for kids najdete také něco pro milovniky princezen a pokoje v růžových barvách. Nabídka značky navrhuje také doplňky ve stylu boho, které se vyznačují použitím přírodních materiálů, které jsou zdobené charakteristickými pro tento trend vzorem, jako je koberec s motivem lapače snů nebo závěsná židle-houpačka udělana z juty.

Nezapomeňte, že v dětském pokoji jsou hračky. Atmosphera vyniká širokou kolekcí různých typů hraček – od plyšových medvídků přes dekorační polštáře se zvířecními tvary až po houpací koně. Aby udržet pokoj v pořádku, můžete si koupit dřevěnou krabici na kolech, ve které si vaše dítě může ukládat svá plyšová zvířata a také používat je jako kosmickou nebo pirátskou loď. Jediná hranice je představivost a jak víme, dětská představivost nemá hranic.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.