Power-Loc

POWER-LOC - Instrukce montáže ve čtyřech jednoduchých krocích. A to vše bez použití vrtačky a dalších nástrojů!POWER-LOC - Instrukce montáže Krok 1:

Důkladně otřete povrch vlhkým hadříkem, nejlépe flanelovým. Ujistěte se, že povrch je suchý a není na něm jakákoliv zbývající nečistota. Můžete použít líh pro důkladnější odmaštění. Nepoužívejte čistící prostředky pro domácnost, protože by mohly snížit přilnavost systému POWER-LOC.
POWER-LOC - Instrukce montáže Krok 2:

Odstraňte ochrannou fólii, přiložte adaptér Power-LOC na požadované místo na montovaný povrch a silně přitiskněte.
POWER-LOC - Instrukce montáže Krok 3:

Našroubujte tubu s lepidlem k adaptéru a stisknutím tuby vyplňte vnitřek. V momentě, kdy lepidlo začne vytékat na opačné straně, proces ukončete.
POWER-LOC - Instrukce montáže Krok 4:

Nechte destičku Power-LOC schnout nejméně 48 hodin. Během procesu sušení, nestlačujte adaptér, aby nedošlo k narušení procesu vytvrzování. Po uplynutí doby je adaptér připraven k použití..
Chcete-li demontovat Power-LOC beze zbytku, destičku odstraňte pomocí kleští. Odstraňte zbytky lepidla pomocí nástrojů pro odstranění silikonu nebo škrabkou. V případě drsného povrchu použijte kartáč. V případě dlaždiček, které mají strukturu, lze použít rozpouštědlo na lepidla.
POWER-LOC - Instrukce montáže Produkty Power-LOC do vaší koupelny: Dekorativní nástěnné háčky, rohové police, nástěnné police, věšáky na ručníky i na stěrky.

Podívejte se na všechny výrobky Power-LOC >>Podívejte se také na istruktážní video:

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 47 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací