Příslušenství na praní

Koule na praní jsou zajímavou pomůckou, která usnadňuje praní a někdy díky nim dokonce šetříme i elektřinu a prostředky na praní.
Koule se prodávají v sadách po třech, šesti nebo dvanácti kusech. Koule „Miracle ball“ pomůže zázračným způsobem vyprat těžko odstranitelné  nečistoty bez použití velkého množství pracích prostředků. Prací koule proti žmolkům během každého praní zachytí z oblečení vlasy, srst nebo nitě. Všechny koule jsou snadno použitelné a vyrobené pro opakované použití. Stačí je hodit do bubnu pračky spolu s oblečením a je hotovo!


Košíky a boxy na kolíčky na prádlo
Boxy na kolíčky na prádlo a prášek na praní jsou nepostradatelnou pomůckou, která nám pomáhá udržet pořádek. Díky tomu budou mít všechny nejdůležitější a nejvíce potřebné věci na praní své místo, kde je vždy i najdete! Bez ztráty času při hledání kolíčku po celém bytě.


Mýdlo k odstranění skvrn
Mýdlo BIO firmy Wenko účinně odstraňuje i nejodolnější skvrny. Dokonce i ty, se kterými si neporadily  jiné odstraňovače skvrn, prodávané v drogeriích! Produkt není zdraví nebezpečný a neškodí ani životnímu prostředí.

 
  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací