Dětské šatní skříně

Nejprodávanější

12 položek celkem
Dětský regál, 3 poličky,  bílý
Dětský regál, 3 poličky, bílý
ZBOŽÍ NA SKLADĚ (2 ks)
2 559 Kč
Kód: 53467
Skříň do dětského pokoje,  64 x 31 x 124 cm, modrá
1 469 Kč
Kód: 52947
Skříň do dětského pokoje,  64 x 31 x 124 cm, růžová
1 469 Kč
Kód: 52946
Dětský věšák, bílý, výška 115 cm
779 Kč
Kód: 58541
Dřevěný bílý regál do dětského pokoje, 40x33x30 cm Kód: 34772

Správná skříň v dětském pokoji může změnit vše - vzhled místnosti i uložení nejnutnějších předmětů. Výběr šatníku pro děti není snadný - měl by být prostorný. V naší nabídce najdete jedinečné skříně pro děti, které přesvědčují svým jedinečným, univerzálním designem a pečlivým zpracováním, které je min. známá francouzská značka Atmosphera pro děti.

 

Co by měl mít dobrý dětský šatník?

Měla by být především esteticky a bezpečně vyrobena a dostupná . Za tímto účelem stojí za to pečlivě zkontrolovat velikost skříně a přesně určit, jak moc nám může správně posloužit? Tyto informace nám pomohou dlouhodobě dobře využívat produkt a umožnit dítěti pohodlně si užít hraček a knih.

Dětská šatní skříň bude sloužit po mnoho let, takže stojí za to určit, co a v jakém množství má být uloženo. Pokud hledáte místo pro drobnosti a hračky, vyplatí se vybrat model s dalšími policemi, který budou dobrým místem pro uložení nejpoužívanějších knih.

Nebo možná přistoupíte k výběru dětské skříňky úplně jinak a vyberete řešení z pohodlného a lehkého materiálu? To je to, co je dětský šatník ve tvaru hradu, který je naším bestsellerem po dlouhou dobu - tento mimořádně prostorný produkt má vynikající poměr kvalita-cena a dobře plní svůj úkol, je také pěkný.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.