Svíčky, svícny a lucerny

Zahalte prostor do jemné a teplé záře ohně - ozdobte svůj domov, vyberte si svícny nebo lucerny a okouzlete svůj svět hravými plameny.


Svícny v mnoha verzích
V našem obchodě najdete rafinované svícny, které se mohou stát impozantní dekoraci stolu během podnětných večeří nebo intimních setkání ve dvou. Nabízíme jemné, elegantní svícny v tradiční podobě, stejně jako rafinované a neobvyklé modely dokonale přizpůsobené modernímu konceptu.


Svítidla a svíčky v různých stylech
Získat dokonalou stylizaci bytu Vám umožní různé svíčky, které mohou být samostatným designovým prvkem, ale také mohou doplňkem. Pro ty, kteří upřednostňují světlo v dokonalém provedení, nabízíme lucerny z různých materiálů. Bohatá nabídka zahrnuje tradiční, rustikální, keramické a lucerny s ažurovým vzorem.
Přírodní světlo zapálené svíčky Vám umožní relaxovat nechat plynout čas. Zveme Vás na nákup, který Vám přinese radost a teplo.

 
  • Řadit dle:
  • 103 položek celkem

Stránka 1/5

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací