Vážení zákazníci, v tuto chvíli realizujeme všechny objednávky bez prodlení. Zveme Vás k nákupu

Chňapky a rukavice

Kuchyňské rukavice vám usnadní život a umožní vám pohodlně připravit nejchutnější a nejúžasnější jídla – používej troubu, pánve a horké hrnce bez rizika popálení. Máme široký výběr pohodlných kuchyňských rukavic, které jsou nejen příjemné, ale také pohodlné na nošení a bezpečné při dlouhodobém používání. V naší nabídce najdete kromě klasických bavlněných kuchyňských rukavic také silikonové rukavice, ideální pro přenášení těžkých žáruvzdorných pokrmů a vkládání koláčů do trouby.

Další pomoc pro kuchyňskou rukavici může být praktická kuchyňská svorka - v naší nabídce najdete odpovídajíci chňapky, které mohou být funkční izolací při vytahování horkých nebo velmi studených jídel. Zvláště doporučujeme neobvyklou řadu kuchyňských textilií značky Douceur d'interieur, která upozorňuje svými neobvyklými, radostnými vzory. Na základě vašeho pohodlí si můžete vybrat odpovídající zástěru pro každou z rukavic - doplňte kuchyňskou sadu textilií a vydejte se na cestu do světa chutí!

 
  • Řadit dle:
  • 8 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací