Objednávky vytvořené do 8:30 jsme schopni vyexpedovat ještě tentýž den.

Fondue sety

Nejprodávanější

22 položek celkem
Fondue souprava, praktická sada s vidličkami – dokonalá na večírek Kód: 36764
Sada fondue, keramická čokoládová topná sada s vidličkami
319 Kč
Kód: 36023
Sada na fondue, profesionální zařízení s 22 prvky
1 500 Kč
Kód: 36804
Čokoládová fontána
849 Kč
Kód: 25749
Čokoládová fontána 20x32 cm Kód: 26582
Keramický fondue set -  pro 4 osoby Kód: 8783
Keramický fondue set -  pro 4 osoby Kód: 8781
Keramický fondue set -  pro 4 osoby Kód: 8995
Keramický fondue set -  pro 4 osoby Kód: 8993

Fondue je perfektní, když plánujete romantickou večeři nebo setkání se svými blízkými. Během chladných, deštivých dnů není nic lepšího, než zlepšení nálady než klasické švýcarské sýrové fondue a bílého vína, do kterého namáčíme kousky pečiva nebo čokoládové fondue, kdy namáčíme ovoce nebo sladkosti v čokoládové lázni. Příprava fondue nemusí být vůbec komplikovaná.


Připravte skvělé fondue pro vaše blízké.
V našem obchodě najdete fondue sady, které se hodí jak pro sýrovou tak i pro čokoládovou verzi. Jsou jednoduché, praktické a malé, takže v kuchyni nezaberou mnoho prostoru. Díky nim můžete snadno vytvořit skvělé fondue pro vaše blízké. Pouze obyčejná svíčka stačí na zahřátí keramické nádoby a udržuje konstantní a odpovídající teplotu fondue. Nabízíme také elektrické modely. Naše fondue jsou vyrobeny z vysoce kvalitní keramiky. Nabízíme výrobky renomovaných německých značek.


Zajímavý design a vysoká kvalita
Náš obchod nabízí pouze výrobky nejvyšší kvality. Najdete zde modely ohřívané pomocí svíček i elektrické, keramické, na fondue čokoládových i sýrové. Pokud si koupíte fondue set, můžete očekávat, že bude hlavní bodem všech vašich společenských akcí. Je taktéž stejně vhodný jako elegantní dárek na všechny druhy příležitostí. Stojí za to vyzkoušet různé druhy receptů, abyste získali perfektní fondue.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.