Dětské talíře a misky

Nejprodávanější

Dětská mísa BEARD, 14x8 cm, keramická
Dětská mísa BEARD, 14x8 cm, keramická
Momentálně nedostupné
Kód: 46644
 
209 Kč
Dětská talíř BEARD, 26x21 cm, keramika
Dětská talíř BEARD, 26x21 cm, keramika
ZBOŽÍ NA SKLADĚ (6)
Kód: 46643
 
259 Kč
Detail
Sada nádobí pro děti - modrá, 5 prvků
Sada nádobí pro děti - modrá, 5 prvků
Momentálně nedostupné
Kód: 29700
 
429 Kč
7 položek celkem

Dětské talíře a misky jsou hitem, pokud hledáme jednoduchý způsob, jak povzbudit dítě k jídlu. Barevné misky a talíře s motivy oblíbených karikatur a zvířat nebyly nikdy tak dobré - přijatelná cena jde ruka v ruce s kvalitou. Sada  pro děti je také připraveným způsobem, jak dát dítěti kompletní jídlo na každém místě - často jsou takové sady vybaveny dalšími přihrádkami, které usnadňují rozdělení jídla.

 

Zejména doporučujeme dětem sestavit bambusový nádobí, který je extrémně lehký a odolný proti rozbití. Díky vysoce kvalitnímu bambusu je také bezpečný a jeho nekonvenční, radostný design (jako navrhuje značka Atmosphera) je hitem, pokud jde o podávání dětských jídel. Pěkná porce jídel je bezpochyby také cestou pro každého k jídlu.

 

Výběrem produktu z této kategorie si můžete být jisti, že byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů založených na přísných normách, které se týkají bezpečnosti vašeho dítěte. Kromě toho se snažíme vyhovět potřebám našich zákazníků, sady dětských misek v naší nabídce jsou prostě pěkné a okouzlující.

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.