Boxy na šicí potřeby

Nejprodávanější

8 položek celkem
Box na šití, 40cm, nerezová ocel, WENKO
369 Kč
Kód: 50918
Průhledné šicí nitě, 2 kusy, WENKO
209 Kč
Kód: 51111
Dřevěný box na šicí potřeby - klasický s 5 přihrádkami, ZELLER
999 Kč –7 %
929 Kč

Vaše šicí potřeby nebo jiné drobné předměty na jednom místě.

Kód: 8101
Klasický box na šicí potřeby s 5 přihrádkami, 30x20x16 cm
6 999 Kč –92 %
529 Kč

Dřevěný box na šicí potřeby - klasický s 5 přihrádkami

Kód: 24

Příslušenství na šití je nezbytné v každé domácnosti. Protože to jsou pomůcky tzv. „první potřeby“, měly by být uloženy ve vhodném boxu, do kterého se vejdou potřebné maličkosti, jako jsou jehly, špendlíky, krejčovský metr, nitě, nůžky; a také aplikace jako korálky nebo flitry na zdobení oblečení.


Nitě a špendlíky vždy po ruce

Představujeme Vám velmi praktické kazety na šití. Jedná se o malé dřevěné skříňky s několika užitečnými oddíly, vhodné na krejčovské drobnosti. Kazety mají velmi šikovný mechanismus, umožňující pohodlné rozložení zásuvek, spojených tenkými destičkami, což umožňuje náhled do každé zásuvky, aniž byste je museli vyjmout a vyskládat po celém stole. Horní odkládací plochy jsou uzavřeny malými víky. Dřevěné kazety na šití mají pohodlnou rukojeť, pomocí které je můžete snadno přenášet.

 

Kazeta na šití, jak název napovídá, je praktická úložná krabice na krejčovské potřeby, ale konečné využití záleží jen a pouze na majitelce - další možnost využití je uzpůsobit ji jako šperkovnici, schránku na drobné upomínkové předměty nebo organizér na kosmetiku.
Každá kazeta na šicí potřeby je vyrobena ze světlého, nelakovaného přírodního dřeva. Její povrch je ideální k ozdobení formou decoupage.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.