Kuchyňské doplňky

První sada nádobí pro dětí

Obvykle první sadu nádobí pro dětí kupujeme, když je rozšířena strava našeho dítětě. Mléko nebo kaše již nejsou jediným jídlem, které jedí dětí. Můžeme začít experimentovat a přinášet nové jídlo – od strouhaného jablka, rýžové kaše až po dokonalý domácí vývar. Už od začátku měli bychom pomahat zvyknout na příbory a nádobí našim dítětem. Dobrý nápad je koupit si celou řadu nádobí pro dětí, které budou zahrnouvat talíř, misku, lžičku a vidličku. Předpokládá se, že ten vhodný čas, aby koupit první sadu je šestý měsíc života.

 

Kupujeme nádobí a sady příborů pro dětí – jak to udělat?

Jednotlivé sady nádobí pro dětí se liší nejen designem, ale také kvalitou a cenou. Sada nádobí by měla být vyrobena z odolného materiálu. Sada příborů pro dětí bude často spadat na zem. Skleněné a porcelanové nádobí je nejlepé nechat pro starší dětí a dospěly. První sada příborů pro dětí by měla být bezpečná. Dětí, které se teprve učí používat vidličku a nůž, be neměly mít přístup k ostrým prvkům. Sada nádobí pro dětí by měla být také vyrobena z bezpečných materiálů, které neobsahují škodlivé látky. Důležitá je také pohodlnost při používání. Některé misky, talíře jsou vybaveny protiskluzovými prvky, které zabraňují sklouznutí na stole. Nádobí a příbory pro dětí mají barevné tvary, což zajišťujě, že dětí budou jíst ochotněji. Je třeba si uvědomit, že i když se dítě právě začíná učit samostaně jíst, tak nádobí by nemělo být příliš malé. Pravidlo je jednoduché – čím větší talíř, tím méně jídla z ného vypadne.

 
  • Řadit dle:
  • 26 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací