Montáž bez vrtání

 

Styling koupelny musí být precizní – jednak veškeré příslušenství doplňuje interiér a současně má funkční význam. Obvykle bylo pro upevnění háčků, věšáků a jiných drobností nutné vyvrtat otvory do zdi. Tato činnost obvykle narušila určitým způsobem soulad, rovněž poškodila glazuru a dotkla se i estetiky. Moderní řešení však umožňuje instalaci bez vrtání, která je stejně odolná a protože se provádí neinvazivně, je naprosto bezpečná a nekomplikovaná.


Jednoduchá montáž - perfektní příprava
Koupelnové doplňky jsou kompletní sortiment výrobků, od nástěnných mýdelníků, košů na kosmetiku, až po věšáky na ručníky a župany. Moderní montáž bez vrtání je určen lidem, kteří nejsou příznivci vrtání několika desítek otvorů, a svým způsobem ničení mistrně nalepených obkladů nebo dokonale vymalované stěny. Kdysi byla montáž bez vrtání ne příliš dobrým řešením, především proto, že se nedala využít všude.

Řeč je o všeobecně známých přísavkách, které ne vždy plnily svou funkci a měly tendenci odpadávat.
Montáž bez vrtání, doporučována návrháři perfektních a dokonalých interiérů, je ideální, protože koupelnové doplňky jsou pevně uchyceny, ale je možné je sundat a upevnit na jinam. Různé možnosti montáže - od speciálního lepidla po pásky - usnadňují přizpůsobení konkrétního řešení vašim konkrétním potřebám.


Vyberte si své koupelnové doplňky
Bez nejmenších pochybností je právě snadná montáž to, co vzbuzuje největší zájem. Nejde pouze o již zmíněný neinvazivní způsob montáže, ale také o technicky jednodušší řešení pro člověka, který si chce sám koupelnu uspořádat. Díky montáži bez vrtání není nutné se obrátit na služby profesionála nebo pokoušet se sám zhostit tohoto nesnadného úkolu.
Správně vybrané doplňky splňují individuální očekávání a jsou přizpůsobeny stylingovému konceptu celé koupelny. Výrobci navrhují koupelnové doplňky jak pro malé koupelny, kde každý centimetr vyžaduje mimořádno u pozornost, stejně jako do velkých koupelen. Různorodost a celá škála barev umožňuje vybrat perfektní set do každé koupelny.
Za pozornost stojí také neuvěřitelná funkčnost a praktičnost, charakteristická pro koupelnové doplňky, pro které byla stvořena montáž bez vrtání. Možnost pověšení na různá místa a v různých výškách umožňuje přizpůsobit koupelnu potřebám osob se zdravotním postižením nebo rodinám s malými dětmi.


Vysoce kvalitní
Ergonomické řešení spolu s nejkvalitnějšími materiály usnadňují montáž; a to není jediná výhoda těchto módních a moderních koupelnových doplňků.
Návrháři se postarali o nespornou estetiku a dokonale ji spojili s funkčností a rozmanitostí. Široký sortiment zahrnuje výrobky mnoha rozměrů, tvarů a upevňovacích systémů. Koupelnové doplňky bez vrtání jsou výrobky stvořené pro náročné klienty.

 

Wenko Power Loc - montáž bez vrtání

Dokonalá přilnavost ke každému povrchu.


Podložky POWER-LOC, pomocí speciálního lepidla, lze namontovat na jakýkoli povrch, zejména z přírodního kamene, obkladů, betonu a jiných syntetických materiálů.To všechno bez použití speciálních nástrojů. Když už nejsou držáky POWER-LOC potřebné, můžete je odstranit bez zanechání jakýchkoliv stop.

Zobrazit více >>Wenko Turbo Loc - montáž bez vrtání

Dokonalá přilnavost k hladkým povrchům.


TURBO-LOC je řešení zjednodušující instalaci poliček jsou háčků a celé řady koupelnových a kuchyňských doplňků.Speciální lepící podložky umožňují montáž na hladké povrchy.

Zobrazit více >>Wenko Vacuum Loc - montáž bez vrtání

Silné připevnění k nerovném povrchu.


Systém VACUUM-LOC může být namontován na všechny povrchy, které nepropouštějí vzduch a to i na nerovné. Podložky VACUUM LOC pevně drží na povrchu pomocí speciální pumpičky.

Zobrazit více >>Wenko Static Loc - montáž bez vrtání


Podívejte se na náš sortiment příslušenství montovaných pomocí systémem STATIC LOC >>


Wenko Express Loc - montáž bez vrtání


 Zobrazit více >>


Wenko Magic Loc - montáž bez vrtání


Podívejte se na náš sortiment příslušenství montovaných pomocí systémem MAGIC LOC >>

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 104 položek celkem

Stránka 1/5

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací