Vážení zákazníci, v tuto chvíli realizujeme všechny objednávky bez prodlení. Zveme Vás k nákupu

Váhy

Kuchyňská váha je nepostradatelným prvkem vybavení každé kuchyně. Proto stojí za to navštívit náš obchod, kde je široký výběr kuchyňských doplňků. Můžete si vybrat z různých typů jak elektronických tak i více tradičních mechanických.


Kuchyňské váhy dostupné v Emako se vyznačují pozoruhodným designem, vysokou kvalitou nabízených produktů a vysokou funkčností. Nabízíme doplňky od nejlepších výrobců. Dominantní jsou německé značky, které jsou známé svou vysokou přesností a vysokou kvalitou. Díky rozmanitosti si každý najde to své a vybraný sortiment snadno sladit s interiérem kuchyně. Je opravdu z čeho vybírat! Emako nabízí elektronické kuchyňské váhy nejvyšší třídy a s vysokou přesnost měření. Mezi mnoha produkty najdete kuchyňské váhy s digitálním displejem, nebo LCD, váhy s odměrkami a taktéž vážící lžíce, což je překvapivý způsob měření malého množství potřebných surovin.
Přesnost je nezbytná pro dokonalý pokrm.

 

 
  • Řadit dle:
  • 20 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací