Stojany na papírové ručníky

Organizace prostoru v kuchyni
Kuchyně jako místnost, kde strávíme poměrně hodně času během dne a připravujeme jídlo, by měla být dobře organizovaným místem. Proto rádi sáhneme po různých typech organizátorů a pomůcek, které nám pomohou zavést pořádek v kuchyni. Kromě odkapávače na nádobí, příborníku, dávkovače na mýdlo, kuchyňských polic, by tam měl být také stojan na papírové ručníky.


Stojan na papírové ručníky - výhody

Stojan na papírové ručníky nejen pomáhá správně uspořádat prostor na kuchyňské pracovní ploše. Vyniká také mnoha jinými výhodami, mj. designem. Dostupné modely se úspěšně spojí s různými styly. Stojan na papírové ručníky může mít klasickou podobu, která kombinuje malou stabilní podložku a podlouhlý čep, na který lze umístit ručníky. Pro milovníky neobvyklého zařízení navrhli výrobci modely mající zajímavé motivy. Na milovníky koček čeká stojan s motivem kočky, fanoušci tradičního řešením se jistě rozhodnou pro model ze dřeva, lidé, ti, kteří preferují moderní design, sáhnou po modelu z pochromované nerezové oceli. Velkou výhodou stojanů je to, že papírové ručníky jsou vždy na stejném místě. Díky speciální konstrukci není problém na odtržení požadovaného počtu útržků i přesto, že máme k dispozici pouze jednu ruku.


Závěsný ekvivalent, čili držák papírového ručníku

Držák papírového ručníku je nejčastěji připevněný ke stěně, díky čemuž ušetříme prostor na kuchyňském pultu. Některé modely se skládají z několika úrovní, na kterých můžeme vedle papírových ručníků pověsit i další kuchyňské role, například potravinovou fólii nebo alobal. Dostupná řešení kombinují i ​​další funkce, například držák papírového utěrky, regál na drobnosti (např. koření) a poznámkový blok. Zajímavým řešením je police, které lze umístit nad kuchyňský dřez nebo na kuchyňský pult. Pod ní je držák papírových ručníků, díky čemuž je k dispozici vždy, když je to nutné. Bez ohledu na to, zda si vybereme stojan nebo držák na papírové utěrky, můžeme si být jisti, že ušetříme prostor na kuchyňském pultu tím, že dokonale uspořádáme pracovní prostor kolem nás.

 
  • Řadit dle:
  • 53 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací