Nádoby plastové

Nádoby na skladování - stojí za to mít je v kuchyni.
Nádoby na skladování jsou důležitým prvkem, který v žádné kuchyni nesmí chybět. Díky němu nejen udržíme pořádek v každém koutu, ale také zajistíme vhodné podmínky pro uložení suchých potravin i hotových jídel do ledničky. Zde se perfektně osvědčí plastové nádoby - jsou lehké, snadno se čistí a modely typu krabiček na jídlo si můžete vzít s sebou do práce, do školy nebo na cestu.


Nádoby na skladování suchých potravin
Suché potraviny, jako je mouka, pohanka, těstoviny, káva, čaj, cukr a další, vyžadují správné skladování. Nádoba na potraviny zajistí správné podmínky skladování - zabraňuje osychání, zvětrání a přístup vlhkosti. Nádoby na skladování suchých potravin jsou obvykle vyrobeny z plastu. Modely se liší z hlediska objemu a jejich tvar je nejčastěji jednoduchý. Nádoby na potraviny lze umístit na kuchyňské pulty, police nebo schovat do skříněk. Jejich výhodou je, že poskytují snadný přístup k obsahu. Vždy máme po ruce základní potraviny. Papírové sáčky nebo mikrotenové sáčky, ve kterých se potraviny prodávají, nejsou obvykle trvanlivé, mohou se snadno roztrhat a nezabrání negativním faktorům. Potravinová nádoba je skvělou alternativou, díky níž budou potraviny dlouhodobě čerstvé.


Nádoby na jídlo - krabičky, který si můžete s sebou vzít kamkoliv
Krabička na jídlo, to je jinými slovy nádoba na potraviny, která je vybavena jednou nebo několika přihrádkami. Používá se k ukládání svačiny nebo oběda, kterou si chceme sníst mimo domov. Modely s přihrádkami se perfektně osvědčí, když se naše jídlo skládá z několika potravin a my chceme zabránit jejich smíchání. Některé modely umožňují ohřívání obsahu v mikrovlnné troubě. Nádoba, který je určena na svačinu, by neměla chybět ve školní výbavě žádného školáka. Díky tomu budeme mít jistotu, že svačina nebude rozdrcena knihami a dalšími předměty v batohu. Toto řešení také pomáhá chránit životní prostředí, protože minimalizuje potřebu používat plastové sáčky, které, jak víme, jsou zdrojem znečištění přírody.

 
  • Řadit dle:
  • 137 položek celkem

Stránka 1/6

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací