Sluneční clona do auta, 50 x 100cm

  • 1 z 2

  • (19 ks) ZBOŽÍ NA SKLADĚ
189 Kč / ks
Kategorie: Autodoplňky
Dominantní barva: stříbro
Dominantní materiál: polyester
délka (cm): 100
šírka (cm): 50
 

Opalovací krém pro auto, 50 x 100 cm. Brzy nás začne horko dostat do znamení. Teplo je velmi cítit zejména řidiči. Auto, které zůstalo na slunci, se silně zahřívá a jeho ochlazení někdy trvá déle než cesta. Jízda do práce nebo domů dusno, vyhřívané ze slunce autem není mezi nejpříjemnějšími věcmi a může být nebezpečné pro zdraví. V horkých letních dnech stojí za to postarat se o odpovídající tepelnou izolaci a chránit interiér vozu před intenzivním slunečním zářením.

Nejvíce tepla se dostane do našeho auta před čelním sklem a to se chystá pokrýt v první řadě. Bude to dobrý nápad použít pro tento účel speciální opalovací podložku. Prezentovaný opalovací krém XQ MAX je řešením, které nám usnadní život.

Rohož je vyrobena z vysoce kvalitního polyesteru a je potažena speciálním stříbrným povlakem odrážejícím sluneční paprsky, které neproniknou do interiéru vozu. Tento kryt je vybaven dvěma přísavkami, takže jej můžete rychle a pohodlně namontovat na sklo uvnitř vozidla. Rohož má následující rozměry: 100 cm x 50 cm (délka x šířka) a je ozdobena černým potrubím, které ji chrání před náhodným roztrháním.
Vlastnosti produktu:

  • opalovací podložka pro automobil,
  • výrobek ve stříbrné barvě,
  • má rozměry 100 cm x 50 cm.
  • byla pokryta vrstvou, která zabraňuje pronikání slunečního světla do vnitřku vozidla;
  • má dvě přísavky, které usnadní jeho instalaci na okno,
  • Značkový výrobek XQ MAX.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací