Zeller - koše na prádlo

Kosze na pranie - slider 1600x400_CZ

Léto je obdobím, kdy vaše pračka pracuje častěji než obvykle. Kvůli horkým dnům je nutné pravidelné praní prádla. Stává se to však téměř každodenní povinností, když dětem začnou prázdniny a tráví většinu volného času na čerstvém vzduchu hraním fotbalu nebo jízdou na kole.

Taková vysoká spotřeba oblečení vytváří problém - hromady špinavého prádla ležících v koupelně. Nestačí, že zabírají místo, což ztěžuje užívání místnosti, navíc ničí estetiku koupelen.

Tento problém bude vyřešen díky košům na prádlo. Emako.cz připravuje nabídku značky Zeller, která má ve své škále funkční koše na prádlo, které lze zároveň snadno kombinovat se stylem místnosti.

V nabídce jsou klasické, jednobarevné koše na prádlo s víkem z odolného, ​​vyztuženého materiálu. Zajímavým řešením mohou být také textilní koše s pohodlnými držadly. Stylový potisk bude rovněž zajímavým doplňkem interiéru. Zástanci jednoduchosti v designu mohou dát na plstěné koše. Ve velkých rodinách bude ideální koš na prádlo s přihrádkami, což usnadňuje třídění podle teploty praní nebo barev tkanin. Koše na prádlo budou skvělým pomocníkem pro majitele prádelen. Vestavěné na stojanu s kolečky vám umožní přepravovat i velké množství prádla bez velkého úsilí. Díky jednoduchým řešením mohou být každodenní povinnosti mnohem jednodušší. Tyto a mnoho dalších nápadů, které Zeller nabízí, naleznete na adrese Emako.cz!

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.