Zavařovací sklenice

sklenice

 

Základním příslušenstvím jsou samozřejmě sklenice - kromě sklenic pro zavařování stojí za to koupit si i druhý typ sklenic, které skladujou sušené produkty, jako jsou sušené byliny, houby nebo ovoce. Jídla budou chutné, když k nim přidáte například houby, které můžete mít vždy po ruce nebo sušenou zeleninu z domácí zahrady.
Skleněná nádoba s elegantním uzávěrem může nejen plnit svou praktickou funkci, ale může být také krásným doplňkem na kuchyňském pultu, který zdůrazňuje pozornost k kuchyňským detailům. Podívejte se na nabídku značky Zeller, ktará je známá diky moderním a praktickým projektům. Kolekce úložných doplňků značky Zeller se doporučuje zejména pro tradíční kuchyně, ale může také úspěšně ozdobit moderní stolní desku.
Vydejte se na cestu - nyní naplánujte zavařování a sušené jídlo, které bude přirozeným obohacením jídla. Zejména doporučujeme sušení mrkve, rajčat, petrželky a jablek. Jablka posypané skořicí budou skvělou, cenově dostupnou svačinou. Sušené ovoce a zelenina mohou být také základem pro vytvoření vlastních tyčinek a rohliků - fitness tyčinka se sušeným jablkem a banánem? Zní to skvělé a bude užitečné po tréninku nebo jako zdravá svačina do školy.

 

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací