Zahradní obaly

Kryty na zahradní nábytek účinně chrání před povětrnostními vlivy a nečistotami. Postarejte se o svůj nábytek - jeho údržba a péče o strukturu bude snažší, pokud ho ochráníte před poškozením vhodným krytem. Nastal čas na večeři na zahradě. Naše potahy jsou vyrobeny z textilií odolných proti roztržení a poškození - pokud jsou znečištěné, stačí otřít vlhkým hadříkem. Známá značka ProGarden zná svůj byznys - dodává výrobky do českých zahrad již řadu let. Velikosti krytů přizpůsobené na standardní velikosti usnadní výběr správné velikosti. Vysoce kvalitní plast odolá nepříznivým povětrnostním vlivům, jako jsou nízké a vysoké teploty, a zajistíte, aby vám zahradní nábytek, sloužil v dobrém stavu co nejdéle.

V naší nabídce najdete mnoho typů povlaků zahradního nábytku. Podívejte se na naši nabídku a užijte si zahradní nábytek dlouhá léta!

 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací