Zahrada, gril a letní chillout.

chillout

Letní výprodej na Emako.cz právě začíná! Prázdniny jsou pouze na půli cesty, a proto stále máte spoustu času na to, abyste využili možností relaxace, které nám dává počasí za oknem. Připravili jsme pro vás jedinečné ceny za naše produkty z kategorie Zahrada, abyste si užili svoji dovolenou ještě více.

Jaké máme návrhy? Začněme nejoblíbenější letní zábavou - grilováním. V naší nabídce najdete jak prostorné zahradní grily, tak i ty, které jsou ideální pro výlet do parku s přáteli. U nás si také vyberete idealní sadu grilovacích doplňků, včetě vidličku nebo kleští na maso.
Naštěstí předpověď počasí nepředstavují zhroucení prázdninové počasí, a to znamená, že v následujících týdnech si budete moci plně užívat letních kouzel. Během této doby můžete například splnit svůj sen a zavěsit houpací síť v zahradě. Díky teplému počasí je také užitečný zahradní bazén. Pokud máte rádi zahradnictví, podívejte se na naši kolekce zahradnických doplňků a zahradních dekorací, jako jsou například květináče.


Nezapomněli jsme na ty, kteří letos naplánovali svou dovolenou v srpnu. Pro vás jsme vybrali potřebné pomůcky k relaxaci. V rekreační sadě by měly být plážové ručníky nebo termální tašky. Milovníci hor u nás najdou bohaté turistické batohy a termosky pro udržení horkých nápojů.

Váš slevový kód:

 

LetníChillout089

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.