Wenko - recept na pořádek

cz-recept-land

Kuchyň je místem v domě, kde je rozhodně nejtěžší udržet pořádek. Často se potýkáme s problémem přeplněných skříní a setů, což nás nutí hledat místo pro přípravu jídel.

Proto maximalně by měl být dostupný prostor, včetně...stěny.
To není chyba. Stojí za to investovat do drobných doplňků, které organizují nádoby, sklenice, koření nebo hrnce s bylinkami. Ve spolupráci s Wenko jsme připravili návrh tohoto typu přístrojů.

Perfektní recept na objednávku se skládá z několika mimořádně praktických nádob. První z nich je magnetická lišta na nože. Díky tomu se zbavíte bloků pro nože, které obvykle zabírají velkou část prostoru. Díky malému držáku na houby se vyhnete starému problému , jakým je ztracená houbička.
Je také velmi těžkopádné používat mycí prostředek přímo z láhve, která se při té příležitosti špiní. Pomůže Vám tedy dávkovač, který je teké vybaven v přihrádku, kde můžete umístit houbu. Největší prostor pro vaření zajistí kuchyňské regály s pohodlným montážním systémem bez vrtání, na které můžete ukládat sklenice nebo nádoby s jídlem. Pokud je použijete pro hrnce s bylinkami, mohou být také ozdobou. Nemůžete také zapomenout na kuchyňské lišty s háčky nebo závěsy, stejně jako kuchyňské utěrky.

Pořádek je v detailech, takže nejlepší recept je yaložen na malém příslušenství. Pomohou Vám nejen uspořádat vaše kuchyňské zdroje, ale také osvěžit kuchyni.
Podívejte se na Wenko příslušenství připravené na EMAKO.CZ

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací