Vůně

vune

 

Vůně vašeho domova - každý má nějakou představu o svém domě a záznam vůně, se kterou se setká každý den. Čich je to jeden ze smyslů, který je často podceňovaný a přehlížený. Marketingoví specialisté se však již dlouho zajímají o mimořádnou sílu vůní a uložení do paměti. Příjemná vůně vám může pomoci uklidnit nervy, připomenout příjemné chvíle z minulosti nebo vytvořit skvělou atmosféru. Malá investice do různých olejů, vonných vosků a krbu se vyplatí při pozitivním příjmu každého uspořádání a zdůrazní personalizovanou část vašeho domova.

V EMAKO víme, že domy, jejich prostory a styl uspořádání jsou odlišné. Proto v naší slevové nabídce najdete fantastické svíčky ve skle, sady éterických olejů, elegantní podnosy s difúzory a svíčky a také dárkové sady balené v krabičce. Kromě oblíbených vůní levandule, růže, maliny a vanilky najdete také zajímavé vůně ze vzdálených míst, ambry, orchidejí a císařské zahrady, které se brzy stanou trvalými prvky vašeho domova.

 

Ruze

 

Voda a růžový olej jsou vzácnými kosmetickými surovinami. Už několik let jsou důležitou součástí krémů a masek. Historici datují své první plodiny na ... před 5000 lety. V současné době je skutečnou velmocí pěstování růží bulharské Údolí Růží. Růže sama o sobě má bohatou škálu vlastností - uklidňuje,zpomaluje srdeční frekvenci, zklidňuje nervový systém a její výrazná vůně vnáší do bytu prvek luxusu.

 

12


 

Vanilka

Každý z nás zná teplou, obklopující vůni vanilky. Sladká vůně osloví zejména milovníky příjemných vůní a voňavých pečiv pomocí vanilky. V současné době se toto neobvyklé koření známé po celém světě pěstuje na Madagaskaru, Mauriciiu a Seychelách. Je to přírodní antidepresivum, a proto doporučujeme jeji vůně zejména během přechodných období (podzim / zima a jaro/ léto) , kdy naše nerová soustava čelí vyzvě, aby se přizpůsobit novému počasí.

 

79

 

 


 

Levandule

 

Levandule je nejčastěji spojována s jihem Francie a okolím Provence - hřejivým odpoledním sluncem as intenzivní květinovou vůní, která se často používá v bytových doplňcích. Tato vůně je jedním z nejcennějších důvodů: ukázalo se, že má uvolňující, uklidňující a pomáhá nám usínat. Levandule může také pomoci při zvýšeném stresu a také být trvalou součástí domácí aromaterapie.

 

45

 


Malina

 

Její plody byly po léta předmětem poetických básní a uměleckých děl. Její vůni uctívají dospělí i děti po mnoho let. Sladká vůně evokuje bezstarostnou zábavu v horkém létě a vůni domácích koláčů a pečiva od našich maminek a babiček. Vůně maliny se hodí zejména, pokud chceme zdůraznit útulnost místnosti. Její vůně uklidňuje a posiluje pozitivní postoj.

 

1011prijemnou-vuni_1

hdtjt

 
  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací