Vánoční trpaslíci

Nejprodávanější

Vánoční hračka pro děti Santa Claus
Vánoční hračka pro děti Santa Claus
ZBOŽÍ NA SKLADĚ (9)
Kód: 45267
 
639 Kč
Detail
1 položek celkem
Vánoční hračka pro děti Santa Claus
639 Kč
Kód: 45267

Pozvěte do svého interiéru mimořádného vánočního trpaslíka na svých teleskopických nohách - díky tomuto okouzlujícímu společníkovi potěšíte sebe a své blízké. Vánoční skřítek bude skvělý v obývacím pokoji vedle vánočního stromu nebo u vchodu do domu - pozdraví hosty svým radostným designem. Pokud sníte o pohádkových svátcích, tato malá dekorace je jedním z doplňků, které vám pomohou právě takovou atmosféru vytvořit.

Skandinávští trpaslíci s okouzlujícími vousy přišli na vánoční trh poměrně nedávno. Rychle nadchli srdce zákazníků, stali se bestsellerem a hostovali v restauracích, domácnostech a kancelářích. Nejčastější trpaslík s čepicí symbolizuje štěstí a teplo domova. Je to nejen okouzlující, ale také zajímavé - vánoční skřítek je bezpochyby dárek sám o sobě stejně tak i dekorace.

Skvělým a důmyslným řešením vánočního trpaslíka je jeho vybavení teleskopickými nohami, které vám umožňují regulovat jeho výšku v závislosti na vašich potřebách - to je další důvod, proč je trpaslík takovým hitem.

Je také třeba si uvědomit, že se trpaslík bude cítit dobře, když je obklopen vánočním stromkem nebo jinými vánočními ozdobami. Můžete si pořídit i jeho další kamarády - gnomy najdete v různých barvách a provedeních, což dává velký prostor pro uspořádání domácnosti.

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.