Vánoční dárek pro tatínka

father-and-daughter-in-winter-forest-9HU6YC5

 

Výběr vánočního dárku pro zralého muže je jedním z nejtěžších úkolů předsvátečního období. Obvykle kupujeme nějakou kosmetiku, parfém nebo příslušenství pro kutily. A co tak vybrat perfektní dárek, který se bude hodit při každodenních činnostech? Je nějaký dárek, který tatínka nadchne? Níže najdete několik nápadů, mimo jiné pro milovníka kávy, dobrého alkoholu, čtení novin nebo práci na zahradě.

 

dad-holds-his-son-in-his-arms-and-have-fun-4RU82AE

 

Konvice na přípravu kávy French press

Pokud se váš tatínek neobejde bez silné černé kávy, skvělým dárkem bude konvice French press vyrobená z hliníku. Takovéto příslušenství umožňuje uvařit až šest šálků kávy najednou a používání je neobyčejně jednoduché. Stačí nasypat libovolné množství mleté kávy, přidat vodu a ohřát. Vůně aromatické kávy zaplní celý dům a váš tatínek si bude moci vychutnat svůj oblíbený nápoj.

 

Mlýnek na kávu s 11 stupni mletí

Zůstaneme u tématu kávy a představíme vám další nabídku pro milovníky kávy. Pokročilý mlýnek na kávu umožňuje mletí zrnek kávy těsně před vařením. Získáte tak jedinečnou vůni a chuť, která bude na podstatně vyšší úrovni než v případě kávy mleté už od výrobce. Mlýnek se vyznačuje knoflíkem, který vám umožní vybrat si z 11 stupňů hrubosti mletí kávy. Za zmínku stojí rovněž průhledná nádoba, díky které snadno zkontrolujete množství mleté kávy. Mlýnek je vyroben mj. z nerezové oceli.

 

mae_dziecko_daje_prezent_ojcu_skomp

 

Stojan na noviny na zlatém podstavci

Pokud váš tatínek čte rád noviny, jistě ocení elegantní stojan, který si bude moci postavit vedle pohovky nebo oblíbeného křesla. Stojan je vyroben z kovu a imitace kůže a dokonale zapadne do stylového interiéru. Pohodlný úchyt umožňuje snadné a rychlé přenášení. Stojan pojme noviny a časopisy ve formátu A4 a zlatý rám bude přitahovat pozornost všech hostů.

 

Kovový stojan na víno

Pro ty, kteří ocení dobré víno, bude kovový stojan na víno ideálním dárkem. Místo na 10 láhví umožňuje skladování výjimečných nápojů, stabilní konstrukce zaručuje bezpečnost. Stojan je vyroben z kovu, hnědé pásy drží láhve. Toto příslušenství se dokonale hodí do elegantních kanceláří, jídelen nebo obývacích pokojů. Tento produkt umožňuje vystavit si kvalitní alkohol a stane se tak velmi praktickým dárkem.

 

1574262102

 

Zahradní plastový kufřík 

Má váš tatínek díky množství nástrojů a nářadí pro domácí kutily problém s uložením veškerého příslušenství? Vyřešte jeho problém a věnujte mu kufr na nářadí, do kterého bude moci schovat nejpotřebnější věci. Plastový box je vánoční dárek pro tatínka, který si ho může uložit jak do sklepa, tak i do chodby, na balkon nebo zahradu. Produkt je vyroben z odolného plastu, kterému nevadí ani ty nejhorší povětrnostní podmínky. Mimo to má kapacitu až 90 litrů, což umožňuje uschování i těch největších předmětů.

 

Ocelový gril s krytem a teploměrem

Pokud je grilování ve vaší rodině pravidelnou záležitostí k setkávání s přáteli, obdarujte vašeho tatínka zahradním grilem s krytem a teploměrem. Produkt se může pochlubit speciálním krytem, který umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a vestavěným teploměrem. Gril značky Pro Garden můžete bez problémů zabalit do auta a vydat se na výlet do přírody. Navíc zásuvka na popel usnadňuje čištění a ohniště o průměru 35 cm umožňuje přípravu jídla pro celou rodinu.

 

happy-dad-and-son-with-cups-of-tea-talking-near-PHSEJY7

 

Organizér na nástroje a zahradní nářadí

Spousta lidí, kteří vlastní zahradu, se potýkají s pravidelným trháním plevele, výsadbou nových rostlin a celkovou údržbou tak, aby byli spokojeni. Občas se to zdá velmi obtížné, ale s pomocí přichází organizér na zahradní nástroje, který je skvělým dárkem pro tatínka. Velký kontejner umožňuje přenášení sazenic nebo sbírání odpadků, pět malých přihrádek pojme různé nástroje, jako jsou nůžky, hrabky nebo lopatky. Nutno podotknout, že díky odolnému materiálu bude organizér vašemu tatínkovi sloužit mnoho let.

Vánoční dárek pro tatínka musí být výjimečný. Pokud tedy ještě nemáte představu, co mu pořídit, můžete si vybrat ze zmíněných nabídek – elegantního stojanu na noviny nebo stojanu na víno, které se stanou neobyčejnou ozdobou interiéru. Milovníkům dobré kávy doporučujeme mlýnek nebo konvici na kávu a každý nadšený kutil ocení velký kufr nebo organizér na náčiní. Neobejde se váš tatínek bez grilovaných pochoutek: Darujte mu ocelový gril s víkem a teploměrem, který si bude moci vzít s sebou na jakékoliv místo. Teď jste na tahu vy, protože výběr dárků je na vás!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.