Uspořádej svou koupelnu Zeller

Zeller-cz

 

Koupelna je místností, ve které je nejobtížnější udržet pořádek mezi kosmetikou, doplňky nebo pomůckami. 
Konec konců, všichni máme zkušenost s hledáním různých doplňků, jako například hřebenů, parfémů , nebo gumiček do vlasů mezi doplňky ostatních členů domácnosti právě tehdy, když se nám to nejméně hodí - když pospícháte do práce, nebo na důležitou schůzku. 
Chcete-li se zbavit těchto problémů, stačí si pořídit pár organizérů do koupelny.
Skvělé řešení nabízí EMAKO.cz

Vyřešit tento problém Vám jistě pomohou doplňky německé značky Zeller.  Chcete mít kosmetiku na jednom místě? Ideálním řešením bude bambusový organizér na kosmetiku s přihrádkami a zásuvkami ve kterých bez problémů umístíte řasenku nebo lak na nehty. Zapomněli jste na šampon během koupele? Pokud máte odkládací koše, které je možné umístit na okraj vany, můžete mít vše vždy po ruce. Častým problémem ve větších domácnostech bývá sušení ručníků v koupelně. Jednoduchým řešením je stojan na ručníky, který zabere málo místa a zároveň pojme několik zavěšených osušek. Při nedostatku místa se osvědčí víceúrovňové police. Díky jednoduché rámové konstrukci umožňují využití maximálního prostoru polic. 

Výrobky značky Zeller jsou navíc navrženy v minimalistickém, elegantním designu, díky kterému se hodí do jakéhokoliv interiéru koupelny.  Použití materiálů jako bambus, dřevo nebo nerezová ocel je činí odolnými vůči vlhkosti a páře. Opravdová kombinace stylu a kvality. 
Uspořádejte si koupelnu se značkou Zeller a Emako.cz.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.