Turistické příbory

turisticke-landing_1

Dovolená v kempu? Kempování venku? Jedná se o zcela jiné nápady pro trávení volného času venku, ale každý z nich poskytuje úžasnou radost.
A to vyžaduje řádnou přípravu turistických doplňků. Výběr přístrojů pro stravování je určitě největším problémem. Užívání tradičního příboru s vámi není nejlepší nápad. Jsou těžké pro zabalení a mimochodem jsou dost těžké. Obvykle jednorázové přibory nefungují tak jak by měly.


Perfektním řešením tohoto problému jsou turistické příbory značky Koziol z řady KLIKK. Zajímavé je, že souprava je plně kompaktní, protože přiloženou vidlici, nůž a lžíci lze složit. Díky tomu v zavazadlech zabírají málo místa. Sada turistických příborů se vyznačuje velmi estetickým designem v zajímavých barvách.


Turistický příbor ze série KLIKK patří do kolekci Organic. To znamená, že jsou vyrobeny z ekologických materiálů, neobsahují BPA, můžete je umýt v myčce i při 100 ° C a jsou také plně recyklovatelné. Kromě toho se výrobce již ve fázi výroby staral o nízké emise CO2 a snížil spotřebu elektřiny. To vše je způsobeno pomoci solarní továren.

 
  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací