Školákův koutek

skolni

Školní potřeby rozhodně nejsou tématem, o kterém byste chtěli přemýšlet, když je venku opravdu nádherné počasí. První den školního roku se však neúprosně blíží, a proto je vhodné popřemýšlet nad doplňky a pomůckami pro Vaše děti, abychom se v posledních dnech srpna a počátkem září vyhli dlouhým frontám.

Než začnete s nákupem sešitů, pravítek a učebnic, máte ještě spoustu času na přemýšlení o správné organizaci studijního prostoru pro vaše děti. Emako.cz přichází s pomocí. Připravili jsme pro vás řadu nábytku, pomůcek a doplňků, díky kterým budou vaše děti s radostí dělat domácí úkoly.

Kde začít?? Určitě byste nejprve dětem měli pořídit pohodlnou židli a psací stůl, aby si Vaši potomci při psaní domácích úkolů udržovali správné držení těla. Po setmění dětem komfort zvyšují stolní lampy osvětlující knihy a učebnice. Pořádek pomohou udržet různé druhy organizérů na dokumenty a knihovny přizpůsobené růstu dětí. Díky tomu si děti mohou učebnice samy umístit na police a tím si budou zvykat organizovat pořádek. Organizéry na psací stůl pro ukládání poznámek, per i odpadkové koše také najdete v naší nabídce, která zahrnuje také pohodlné, kompaktní batohy v různých barvách. Vybavte dětský pokoj na nový školní rok co nejdříve, abyste si v klidu mohli vychutnat dětskou radost z návratu do školních lavic.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací