Šéfkuchař doporučuje

Nejprodávanější

3 položek celkem

cz-Kesper---landing-1200x400

Pokud se zeptáte na to, která místnost je ve vaší domácnosti ta nejdůležitější, většina dotázaných bez váhání odpoví - kuchyň. Koneckonců trávíme tam spoustu času přípravou jídel, oslavováním jak každodenních, tak i vyjímečných událostí společně s našimi blízkými.

Atmosféru vytvářejí lidé, ale také stojí za to se postarat o vhodné prostředí. To je zaručeno stylovým, ale funkčním příslušenstvím a doplňky, které denodenně používáme v kuchyni. Na první pohled je asi těžké si představit, že by se v takové roli ocitlo např. krájecí prkénko nebo mísa s ovocem.

Kesper poskytuje nový pohled na toto příslušenství. Německý výrobce kuchyňských doplňků se ujistil, aby příslušenství, které je na denní bázi nepostřehnutelné, se stalo součástí finálního stylu. Stačí se podívat na prkénko z bambusu nebo desky s módním motivem džungle a plameňáka nebo stejně jako ty, které mají tvar kmene stromu. Výborně se rovněžbudou prezentovat dokonale navržené doplňky v minimalistickém stylu, které se přizpůsobí různým úpravám - od klasického až po skandinávský styl. Je zajímavé, že víko chlebníků je vyrobeno z bambusového dřeva, takže je můžete použít jako prkénko. Ovocné misky zdobené zajímavými vzory také vypadají skvěle.

Tyto a mnoho dalších funkčních doplňků značky Kesper naleznete v nabídce Emako.cz. Vytvořte si kuchyň, kde trávit čas a každodenní povinnosti budou skutečným potěšením!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.