Připrav se na počasí

KIB-cz

 

V posledních týdnech nepřeje milovnikům trávení volného času venku. Je třeba využit ten čas, aby se připravit na jarní auru. Bezesporu jedním z nejoblibenejších aktivit je grillování. Pokud jste doposud nepořidili gril a k tomu potřebne doplňky, udělejte to spolu z EMAKO.CZ. 
Připravili jsme šitou na míru vaším potřebům nabídku.  Pokud rádi odpočíváte na zahradě, idealní bude kulatý gril na kolečkách a nebo větší obdélníkový gril. Nejbezpečnější pro grilování na terase bude zahradní krb, který je vybaven vysokými stěnami a také komínem. 
Fanoušcí pikniků by si měli vybrat kompaktní gril, který snadno vejde do kufru vašeho auta. 


Zajímavým řešením může být také venkovní ohniště, na kterem zcela bezpečným způsobem můžete rozpálit ohniště.
Nezapomeňte také o příslušenství pro grilování, které pomáhá dosáhnout požadovaný účinek vaření.  Sadou  základních nástrojů je  špachtle z nerezové oceli, kleště a vidlička na barbecue.  Ta poslední věc bude ozvláště pro grilování popularní krkovice. 
Neocenitelné v grilování zeleniny jsou zatímco mřížka a koše na grilování.  Chuť grilovaných pokrmů je doplněná díky letní limonádě a kompotu.


Můžete ji podávat z nádob s brčkem. 
V očekavání na slunce, se připravte na jarní odpočinek. 

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací