Vážení zákazníci, v tuto chvíli realizujeme všechny objednávky bez prodlení. Zveme Vás k nákupu

Připrav se na kempování

Sprzęt turystyczny - strona glowna 1200x400_CZ

Do poslední chvíle neměli jste nápadu jak strávit letošní dovolenou? Je těžké najít nabídku v cestovní kanceláří, která by splnila vaše očekávání nebo počítáte se spontánním dobrodrůžstvím? Odpověď na všechna dilemata je KEMPOVÁNÍ.

Výlet pod stan s rodinou nebo přáteli může poskytnout nezapomenutelný zážítek a zároveň se stát lékem na nedostatek nápadů ohledně trávení volného času. Pokud tento cestovní plan se Vám líbí, nejprve si vyberte místo, kam chcete jet, a pak připravte seznam věcí, které musíte vzít s sebou.


Balení musíte začít od stanu. Nejpraktičtější bude stan, který výpada jako iglú a který se velmi snadno rozkládá. Pokud máte k dispozici auto s velkým kufrem, můžete si s sebou vzít zahradní stan a připravit si pod ním místo, kde budete jíst. Skvělým doplňkem budou šikovné skládací turistické židle, které v dopravě zabírají málo místa a výrazně zlepšují pohodlí pobytu venku, zejména s dětmi.

Nerezové láhve na vodu a turistické termosky Vám umožní bezpečné přepravování, skladování nápojů a potravin na místě. Zajímavým řešením jsou také tepelné džbánky, které usnadňují naléváni horkých tekutin. Užitečnost potravit je rozšířena o tepelné tašky vyrobené z izolátoru, který chrání celý obsah před poškozením i při vysokých teplotách. Pokud se chystáte nad vodu a budete se těšit na svou vášeň -rybaření- nesmíte zapomenout,že vybavení zahrnuje podběraky nebo rybářské křeslo s úložným prostorem pro nádobí.


Po dobrodružným dnu se v kempu jeví jako trapné mít večerní koupel. Proto s pomicí přichází velmi jednoduché udělátko – kempingová sprcha. Díky černému povrchu se i studená voda na slunci rychle ohřeje a speciální ventil slouží k otevírání a zavírání vody. Kde můžete najít všechny tyto kempingové doplňky? Na EMAKO.CZ Připravili jsme pro Vás speciální pomůčky, které Vám bodou připomínat na vaši cestu.

 
  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací