Přikrývky a polštáře

Když je za oknem zima - doma se zabalíme do teplé deky, hlavu si položíme na měkký polštář a zdřímneme si.

Teplé a praktické přikrývky
S radostí Vám představujeme měkkoučké a teplé plédy vyrobené z na dotek příjemného materiálu. Přikrývky, v tradičním kostkovaném vzoru, budou skvělé jako dárek pro Vaše blízké. Jsou ideální na chladnější večery na jaře nebo na podzim.
Naše bohatá nabídka obsahuje také krásné dětské přikrývky z polartecu. Tato zajímavá varianta - jak dekorativní, tak funkční, jistě uspokojí každé dítě. Deky jsou vyrobeny z měkkého kožešinového materiálu, v široké škále barev. Přikrývka je doplněna plyšáčkem vyrobeným ze stejného materiálu. Tento legrační plyšáček bude dělat dětem společnost během jejich poledního odpočinku.


Dekorativní polštář – společník plédu
Samotná přikrývka nestačí – do sady nabízíme měkké dekorativní polštáře.
Rozmanitost designů tkanin používaných k šití polštářů, rozmanitých velikostí a širokého sortimentu barev umožní, že Vaše pohovka nabere na barevnosti.
Máme také polštáře pro zvláštní příležitosti, jako např. Vánoce -  se soby, sněhovou vločkou a nápisem určitě přivolá unášející sváteční náladu.
Všechny nabízené polštáře mají výplň z dutého vlákna a zapínají se pomocí zipu.

 
  • Řadit dle:
  • 80 položek celkem

Stránka 1/4

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací