Vážení zákazníci, z technických důvodů nebude fungovat telefonní linka zákaznického servisu až do pátku 3.07 Omlouváme se za způsobené komplikace a nepříjemnosti. V případě dotazů nebo problémů nás neváhejte kontaktovat na info@emako.cz

Příbory

Sada příborů na každodenní i slavnostní používání.
Vkusné a praktické příbory jsou nepostradatelným prvkem vybavení kuchyně a jídelny. Díky nim prostřený stůl získává zajímavý vzhled a jídlo chutná skvěle.


Sada příborů pro každou příležitost.

Nabízíme příbory vhodné jak pro každodenní používání tak i na elegantní párty. Populární sady 24 ks příborů skládající se ze lžic, vidliček, nožů a lžiček pro 6 osob, ale i zajímavé sady 16 ks příborů, kombinují moderní design vysoce kvalitní umělého materiálu s klasickou nerez ocelí. Příbory, které nabízí náš obchod, se dokonale hodí pro každodenní i sváteční stolování.


Příbory na dlouhodobé používání
Každá sada příborů z naší nabídky se vyznačuje působivým designem a pečlivostí každého detailu. Rozhodně nelze říci, že jsou nudné nebo nijaké. Nabízíme velmi odolné sady z nerezové oceli, které nejen že jsou efektní, ale také se snadno čistí. Dbáme na to, aby příbory byly natolik různorodé jak ve stylu a tak tvarem, aby si každý mohl vybrat design, který nejlépe vyhovuje jejich gustu. Máme také originální kusy z moderního a velmi odolného plastu, který se dobře osvědčí na zahradní párty.

 
  • Řadit dle:
  • 58 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací