Dětský pokoj pro princeznu

pokoj_prin

Oblíbeným místem princezny je její království - proto je vhodné je vytvořit podle nejdůležitějších královských vzorců. Nepochybně drobné předměty, jako jsou hrací skříňky, markýzy, ozdobné polštáře a roztomilé prasátko, stejně jako neobvyklé houpací koníci, stany do dětského pokoje nebo houpačky a závěsné křesla, které zaručí místo k odpočinku A to vše v neobvyklých pastelových barvách a zlatých doplňcích, které dodávají interiéru dětského pokoje jedinečný pohádkový charakter.

Princezny potřebují místo, kde si budou hrát, a také jedinečné místo ke spaní - postarejte se o správný výběr textilií, jako jsou měkké přikrývky a polštáře v odpovídajících barvách a vzorech pro dívky. Zvláště doporučujeme populární téma jednorožce - jeho vzor se objeví jak na pokladničkách a nábytku, tak na polštářích a přikrývkách. Polštáře nemusí být čtvercové - vyberte si zajímavé polštáře ve tvaru labutě, slzy nebo žirafy. Nejnovější kolekce Atmosphera je skutečným rájem pro děti - nabízí pro děti velké množství zajímavých hraček a neobvyklých dekorací, které potěší jejich klasický design vhodný pro holčičky.

A po setmění ... nezapomeňte osvětlit princezně jení místnost. Doporučujeme zejména světelné věnce, které pro vaše dítě vytváří úžasnou atmosféru. Ozdobte jimi zdi nebo stan a užijte si příjemné večery strávené v princeznině království na měkkých polštářích v zámku s knihami a královskými doplňky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.