Dobrodružný dětský pokoj

pokoj_dob

Není jednoduché udržet krok s dobrodruhem, takže stojí za to vytvořit bezpečné a kreativní místo pro hraní, ve kterém bude schopen realizovat své nesčetné dobrodružství. Doporučujeme zejména dětské stany, dřevěné kočárky nebo pohyblivé hračky, které udrží krok s živými dětmi. Pokojíček dobrodruha může být doplněn tématickým příslušenstvím, jako je prasátko ve tvaru robota, indiánské dekorace nebo projektor noční oblohy, díky kterému bude moci ve své fantazii cestovat před spaním.

Dobrým nápadem bude také stan s polštáři, což bude skvělý indiánský úkryt ke hraní, nebo ve hře na schovávanou. Můžete do něj vložit matraci, která bude skvělou podložkou. Vyzdobte místnost různými doplňky souvisejícími s oblíbenými dětskými tématy - mohou to být například ozdoby ve tvaru indiánských motivů, dinosaury nebo prasátko ve tvaru robota. Dovolte svému dítěti si vytvořit místo odpočinku a zábavy a zjistíte, že společně vytvoříte neuvěřitelně kreativní prostor.

Dobrodruh také potřebuje posilující spánek - proto vyberte měkké polštáře a přikrývky, abyste zajistili kvalitní spánek. Pokud vaše ratolesti milují zdřímnutí na různých místech, zajistěte jim to pomocí měkkých polštářů, plyšových polštářů ve tvaru zvířat a matracemi.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.