Vážení zákazníci, v tuto chvíli realizujeme všechny objednávky bez prodlení. Zveme Vás k nákupu

Úžasná dovolená! Plážové doplňky

Akcesoria plażowe - strona glowna 1200x400_CZ

Je čas na dovolenou na pláži! U moře, řeky, nebo u jezera budete potřebovat to správné vybavení, abyste si užili čerstvého vzduchu a horkého písku na slunci s plným komfortem. O nezbytné vybavení na pláži jsme se postaral v Emako.cz

Jaké pomůcky byste si sebou k vodě měli vzít? Sluneční paprsky si užijete mnohem více na tom pravém lehátku nebo křesle. Lehátka s nastavitelnou výškou opěradla a měkkým čalouněním vám umožní zaujmout pohodlnou polohu. Příznivci tradičního opalování u nás najdou plážové osušky - klasické i kulatých tvarů. Můžete si vybrat z různých vzorů - například od papoušků až po geometrické ornamenty.

Samozřejmě, plážové osušky jsou také nutné k odpočinku po koupání. Musí mít správné rozměry a nutností je to, že budou vyrobeny z rychle schnoucích materiálů. Ideálním řešením budou ručníky Hammam, které lze také použít jako deku nebo pareo. Stojí za to také připomenout pravidla zdravého odpočinku na pláži a nezapomenout slunečník, který nás ochrání před přehřátím.

Klidnou relaxaci ve vodě zajišťují nafukovací matrace originálních tvarů. Koneckonců, kdo by nechtěl driftovat na plátku kiwi nebo jahody? Pro bezpečnost dětí ve vodě,nabízíme nafukovací kruhy ve tvaru koblihy nebo ananasu. Neobvyklý design zaujme i ty nejmenší zpříjemní jim zábavu.

Během dlouhých odpočinků na pláži je složité skladovat tekutiny a potraviny. Po několika hodinách na slunci by se naše pamlsky hodily leda tak k vyhození. Skvělým řešením jsou chladící boxy nebo menší chladící turistické tašky, které vám umožní udržet vaše potraviny při nízké teplotě a zároveň udrží je čerstvé.Naše nabídka je kompletní. Čas vyrazit na pláž!

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací