Outland cabout

outland

Kolekce Outland je odkazem na etnickou kulturu. Hlavně kvůli použití přírodních materiálů, jako jsou proutí, mořské řasy, dřevo a také návrhy, které jsou jasně spojeny s aztéckou kulturou. Tyto designy byly umístěny na keramice, která bude určitě vynikat na vašem stole a bude přitahovat pozornost hostů.

Kolekce je vytvořena pro obývací pokoje s jídelním koutem, kde můžete chytře začlenit prvky kolekce Outland a vytvořit jednotný styl místnosti. Tato řada zahrnuje výrobky typické pro vybavení obývacího pokoje, jako jsou malé proutěné konferenční stolky, úložné koše z mořské řasy nebo zrcadla v proutěných rámech. Kuchyňským prvkem této kolekce je bezpochyby nádobí a proutěné podnosy pro podávání jídel a nápojů.

Je nutné zmínit, že využití tak velkého množství přírodních materiálů určitě ohřeje klima vaší domácnosti a učiní ji jednoduše útulnější.

 

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací