Originalní pouf na párty

Pufy z tektury - strona glowna 1200x400_CZ

Co takhle se posadit na ... papírové židli? Přesný původ neobvyklých lepenkových pouf značky Remember neznáme, ale jsme si jisti, že k jejich výrobě byla využita maximální kreativita. Šikovně uspořádaná kartonová konstrukce zaručuje stabilitu sezení, zatímco design lehkého kartonu usnadňuje přesun stolku na jiné místo.

Značka Remember sleduje trendy a potřeby inovací v bydlení. To je důvod, proč se lepenková konstrukce pouf, kterou najdete v nabídce, vyznačuje netradičním designem a výrobou v souladu s přírodou. Tyto vlastnosti činí z papírových pouf absolutní “MUST HAVE” v moderní podkrovní místnosti nebo studovně, která se soustředí na univerzální, lehké objekty, stejně jako v dětském pokoji, ve kterém se zaměřujeme na mobilní nábytek. Nepochybně, potisk notovou osnovou, pop artem, krabicí piva nebo loukou není standardním kusem nábytku, ale proč to nerisknout v podobě prvku z papíru s originálním potiskem?

Papírová stolička ze Remember je skutečný diamant v designu - po rozložení dle návodu je stolička schopna vydržet zátěž až 200 kg! Kompaktní rozměry skrývají mimořádně praktický a ekologický kus nábytku - přesvědčte se sami. Nábytek kromě lehkosti, má praktické úchyty po stranách, které usnadňují přenášení. Poufy jsou ideální do konferenční místnosti, obývacího pokoje, studentského pokoje nebo kdekoli, kde by designový kus nábytku měl mít vysoké funkční vlastnosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.