Pořádek ve Vaší obuvi. Organizéry na obuv

obuvi

Organizéry obuvi jsou nenápadné pomůcky, které snadno vyřeší nepořádek na chodbě, hale nebo v šatníku. Koneckonců, určitě jste se s tím mnohokrát setkali při návštěvě hostů, nebo jednoduše chcete mít po ruce několik párů bot.

U většího počtu členů domácnosti ani botník nestačí na uložení obuvi. Proto boty jsou nechávány jednoduše na podlaze, což brání volnému pohybu a zároveň jsou boty vystaveny mechanickému poškození. Řešení na tento druh problémů navrhuje Wenko - připravili stojany na boty pro jejich uložení na sebe. Díky tomu můžete v botnících uložit dvakrát tolik obuvi jako dříve!

Pokud obuv skladujete ve skříni, uspořádají obuvi zajistí regály na boty. Díky konstrukci založené na jednoduchém rámu zabírají málo místa a současně díky kolečkům zajišťují jejich plnou mobilitu. Jednotlivé úrovně jsou vybaveny háčky, na kterých můžete bezpečně boty zavěsit. Díky vyhrazeným háčkům najdou také prostor pro kozačky. Mezi produkty vybranými firmou Emako,cz najdete různé typy - od volně stojících věšáků, přes teleskopické stojany nebo dokonce uzavřené skříňky na boty.

Během prázdnin a prázdninových výletů zajistí boxy na boty, které se bez problémů vejdou do kufru, aby během přepravy nedošlo k poškození obuvi.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 6 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací