Vážení zákazníci, z technických důvodů nebude fungovat telefonní linka zákaznického servisu až do pátku 3.07 Omlouváme se za způsobené komplikace a nepříjemnosti. V případě dotazů nebo problémů nás neváhejte kontaktovat na info@emako.cz

Nezbytné pro piknik

musthaves-land-cz


Letní odpoledne jsou nejlepším časem pro rodinné výlety. Je to čas, kdy vás teploty přestanou obtěžovat a je mnohem snazší najít stinné místo k odpočinku.Jedním z nejzajímavějších nápadů na trávení volného času na těchto místech jsou nepochybně pikniky s rodinou nebo přáteli.

Piknik je čas, ve kterým se můžete těšit na přitomnost příbuzných, dávat dlouhé rozhovory nebo si prostě přečíst knihu. Nejpříjemnější jsou tyto výlety, během kterých se nemusíme o nic starat.

K dosažení takového stavu se stačí zásobit dostatečné množství lahodných jídel a nápojů, stejně jako několik doplňků, které vám pomohou vychutnat si volný čas. Přesně jsme takové pro vás vybrali na EMAKO.CZ.

Velmi důležitým doplňkem pikniků jsou nepochybně deky. Mezi našimi návrhy najdete ty, které budou perfektně plnit svou funkci na trávníku, a mimo letní sezónu také jako přehoz na postel nebo teplý pléd na podzimní večery.

Co si nesmíte nechat ujít - piknikové koše, které uchovávají piknikové pochoutky.Naše nabídka zahrnuje prostorné koše, ve kterých můžete skrýt termosky nebo džbány na nápoje. Pokud se chystáte na piknik s poněkud větší skupinou lidí, skvělé budou plnit svou roli turistické chladničky, které se obvykle vyznačují větší kapacitou. Udělátkem mohou být hrnky na nápoje se slámou, které chrání před rozlitím. Doporučuje se zejména značka Koziol, kterou lze snadno složit kompaktním způsobem.

 

Nejprodávanější

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací