Vážení zákazníci, v tuto chvíli realizujeme všechny objednávky bez prodlení. Zveme Vás k nákupu

Náš letní hit -20% slevy na houpací sítě a houpačky

sleva20-land

Odpočiňte si v houpací síti, kam chcete. Chvala tomu, kdo vytvořil brazilské židle a houpací sítě! Díky tomu můžeme relaxovat v lůně přírody, kdekoliv Vám podmínky umožňují namontovat židle nebo houpací sítě.

W nabídce EMAKO se pro tuto sezónu objevilo mnoho nových modelů, designů a barevných provedení. Je na výběr, protože pro každý styl uspořádání najdete vhodnou houpací síť nebo brazilské křeslo. Pro ty, kteří mají malou terasu nebo balkon, doporučujeme také druhou možnost. Jediný požadavek montáže je mít stabilní střechu. V závislosti na tom, zda chcete sedět v něm jako ve křesle nebo abyste se mohli schovat uvnitř jako v kokonu – nabízíme Vám židle s nebo bez polštáři. Pro majitele zahrad se stromy nabízíme textilní houpací sítě z pevných materiálů. Z naší kolekce si můžete vybrat vícebarevné a pruhované nebo jednobarevné s jemnou řetězovou výzdobou ve stylu boho, který dokonale zapadá do moderně zařízené zahrady.

Nyní je můžete zakoupit s 20% slevou. Stáčí, že při zadávání objednávky zadate slevový kód:

 

HITLÉTA2019

 

 

 

 

Nejprodávanější

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací