My bicycle

Nejprodávanější

Dvojitý věšák na kolo, DUO, držák na stěnu, WENKO
 
2 439 Kč
1 položek celkem
Dvojitý věšák na kolo, DUO, držák na stěnu, WENKO
2 439 Kč

Praktické skladování a prostorové úspory

Kód: 9033

Akcja_Akcesoria_rowerowe_Remember_-_strona_gwna_1200x400

 

I want to ride my bicycle, I want to ride my bike, I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like” Pokud jste milovníky jízdy na kole, určitě je Vám povědomý text této známé písně. Příležitostí k broukání jejího textu bude čím dál víc. Jaro je v plných obrátkách a letní prázdniny už za rohem. O letních prázdninách jízda na kole je tou nejpopulárnější aktivitou na čerstvém vzduchu. 

Městské cyklistické stezky a turistické trasy budou plné cyklistů. Jízda na kole bude mnohem příjemnější když budete budete vyčnívat z davu díky unikátnímu vybavení. Přemýšlíte, jak je to vůbec možné?, mrkněte na naši nabídku příslušenství jízdních kol. Vybaveni příslušenstvím značky Remember budete určitě vynikat nad ostatními cyklisty. 

Největší rozdíl v designu dělají samolepky na rám. Jsou rozvíjené z ruličky a mohou být jednoduše nařezány do požadované délky a velikosti.  Naše návrhy uspokojí milovníky různých designů - mezi nimi jsou květinové vzory, geometrické vzory nebo dokonce maskovací barvy v zajímavých odstínech. To vše doplňují rukojeti na řídítka, unikátní zvonky, a nebo potahy na sedátka. 

Jestliže Vás již nebaví fádní barva Vašeho kola, měli by jste osvěžit jeho vzhled. Příslušenství Remember bude určitě trefou do černého. Sestavte si svůj vlastní set nebo si pořiďte různé příslušenství dle vlastních představ společně s EMAKO.cz.
Pimp your bike!

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.