Ovoce umí plavat

Nejprodávanější

7 položek celkem
Kryt na obdélníkový zahradní bazén, INTEX Intex
239 Kč

Efektivní ochrana proti nečistotám, hmyzu i slunci

Kód: 24846
Nafukovací matrace pro děti, INTEX, Želva
609 Kč

Umožní relaxaci na čerstvém vzduchu.

Kód: 9130
Nafukovací matrace pro dvě osoby Intex Classic, 191x137 cm
859 Kč

Umožní relaxaci na čerstvém vzduchu.

Kód: 2604
Nafukovací matrace UNICORN, INTEX
Nafukovací matrace UNICORN, INTEX
Momentálně nedostupné
609 Kč

Umožní relaxaci na čerstvém vzduchu.

Kód: 27056
Nafukovací plážový míč -  Ø 1,07 m
259 Kč

Umožní relaxaci na čerstvém vzduchu.

Kód: 7278
Nafukovací půllitr na chlazení piva, nádoba na led.
329 Kč

SzalŠílené závratě hlavy pro milovníky alkoholických i nealkoholických nápojů a nejen.

Kód: 27060

ovoce-land

 

Podle kalendáře nám léto začne až za několik dní, ale za okny to vypadá, že počasí je již připraveno! Je čas naplánovat Vašim dětem relax na čerstvém vzduchu. Vodní radovánky vždy patřily mezi nejmenšími k těm nejoblíbenějším způsobům odpočinku.

Výlet k jezeru nebo k moři může být pro Vaše ratolesti skutečným dobrodružstvím. Chcete-li inspirovat dětskou fantazii na pláži, vezměte dětem na cestu nafukovací matraci. Připravili jsme pro Vás matrace ve tvaru zvířat, jako je velryba nebo rejnok, které děti přenáší do vodního světa. Starší děti si jistě oblíbí matrace ve tvaru ovoce. Extrémně realisticky vypadající nafukovací matrace Vám umožní přitáhnout pozornost okolí a zpestřit Vám odpočinek na pláži. Nemusíte Vaše děti brát až k moři, aby si užily vodního bláznění. Spoustu zábavy rovněž jistě zajistí i nafukovací bazény. V nabídce od Emako.cz najdete mimo jiné i jednorožce nebo bazény ve tvaru zámku.

Vzhledem ke své malé kapacitě jsou bezpečné i pro malé děti a voda ke koupání se na slunci rychle ohřeje. Některé z nich jsou dokonce vybaveny střechou, která chrání před přehřátím, stejně jako skluzavkami, které nejmladším poskytují nezapomenutelné zážitky. Díky jednoduchému nafukovacímu systému mohou být bazény zabaleny na stanování nebo kempování. Jsou vyrobeny z odolných materiálů odolných proti roztržení, takže mohou být bez problémů položeny na trávníku. Podívejte se na nabídku připravenou emako.cz

Čas na vodní šílenství!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.