Love nature

Wybieramy akcesoria1

 

Po éře všudypřítomného plastu nastal čas vrátit se k přírodě! Již několik let sledujeme rostoucí zájem o přírodní suroviny, naše interiéry jsou stále rustikálnější a odkazují na přírodu.

Suroviny jako je dřevo, proutí, juta, mořské řasy nebo ratan jsou vždy velmi vděčné za pomoc s vytvořením interiérového designu, protože se perfektně hodí do jakéhokoliv interiéru. Přidání naturálních prvků do bytu zařízeného v industriálním, skandinávském nebo glamour stylu již nikoho nepřekvapí.

Doplňky vyrobené z přírodních materiálů jsou ve skutečnosti ozdobou samy o sobě jedinečné, protože nikdy nenajdeme dva identické dřevěné stoly ;) A to je to, co milujeme nejvíce - unikátnost!

V naší nabídce najdete širokou škálu doplňků z proutí, mořské trávy nebo bambusu. Nejoblíbenější jsou dekorativní zrcadla v tkaných, proutěných rámech, jutových lanových houpačkách nebo košíky z přírodní mořské trávy. Efekt je doplněn proutěným stínidlem, které rozptyluje světlo a dodává pocit tepla a rovnováhy. Nechte se unést přírodou a dodejte do svého interiéru nádech rustikálního klimatu!

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací