Léto pod slunečníkem

cz-leto-landing

S příchodem léta bychom se měli řádně vybavit zahradním příslušenstvím.
Pořiďte si pohodlné sezení na zahradu k odpočinku ve chvílích kdy se potřebujete ukrýt před nejsilnějšími slunečními paprsky. Pokud potřebujete ochranu před sluncem v místě, kde se scházíte s rodinou a přáteli, vyberte si velký zahradní slunečník, který vám umožní oddělit stinné místo k jídlu na zahradě a společenské akce. Při zachování delší životnosti vám pomůže vhodný kryt na slunečník, který rovněž v najdete naší nabídce.

Nemáte místo na slunečník nebo hledáte jinou možnost ochrany před sluncem? Zkuste sluneční plachtu - my jsme se zamilovali se do této alternativy na první pohled. Rozmanitost barev, schopnost vytvářet barevné uspořádání a montáž i v místech s nestandardními rozměry způsobují, že plachta soutěží se zahradními slunečníky v konkurenci příslušenství pro ochranu před sluncem. Nabízíme čtvercové i trojúhelníkovou plachty - pokud potřebujete řešení šité na míru vaší zahradě nebo balkonu - toto bude určitě ta správná volba.

A v poslední řadě - deštníkové stojany! Ze širokého sortimentu si vyberte ten, který nejlépe vyhovuje vašemu konceptu zahrady a bude pro vás nejvhodnější. Námi nabízené stojany jsou vyrobeny z takových surovin, jako je kvalitní beton, plast nebo kov - díky tomu je snadnější vybrat ten správný výrobek pro vaši zahradu, bez ohledu na to, zda jste si vybrali minimalistický nebo dekorativní styl.

Připravte se na další léto, nové přátele a mnoho hodin strávených venku, bezpečně a pohodlně díky správné ochraně před sluncem. Naše výrobky jsou vysoce kvalitní - koneckonců stejně jako majitelé a zahrad a jejich nadšenci hledáme kompletní řešení.

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací