Kuchyně v Retro stylu

retro-kitchen

 

Retro styl v kuchyni se vyznačuje svou elegancí a úžasnou atmosférou. Odkazuje na americké restaurace jako ze starých filmů. Dnešní retro styl je hlavně doplňkem a drobnými domácími spotřebiči připomínajícími šedesátá léta. Je třeba zdůraznit, že barvy zde nejsou irelevantní - intenzivní červená, žlutá, oranžová a pastelové odstíny modré, růžové nebo mátové - to jsou hlavní odstíny, které najdete v kuchyních v retro stylu. Klima je doplněno lesklými dodatky, jako jsou lesklé čela kuchyňských linek, rychlovarné konvice, pekárny chleba nebo jiné kuchyňské pomůcky.


Rovněž se oplatí věnovat pozornost základním prvkům kuchyňského vybavení, např. dřezu a baterii. Bohatství vzorů a materiálů provedení vám určitě umožní vybavit si kuchyň ve stylu vintage. Tohoto stylu lze dosáhnout také glazurou na kuchyňských stěnách. Jak jsme však již zmínili, nejdůležitější roli zde budou hrát doplňky. A tak v naší retro kolekci jsou ty, které určitě zapadnou do atmosféry dávných let.

Mrkněte se na naši retro kolekci. Najdete zde nejen výrobky každodenních potřeb jako cedník, příbory nebo kuchyňský textil, ale i ozdobné prvky - nástěnné a stojací hodiny, kuchyňské váhy, kuchyňské minutky a mnoho dalších.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací