Podnosy a patrové podnosy - etažérky

Etažérky – potraviny servírované s noblesou
Etažérka je dokonalým náčiním pro podávání ovoce, koláčů nebo občerstvení. Elegantní, stylové, ale praktické a funkční, ideální jak na párty tak i při každodenním používání jako dekorace kuchyně, která přímo vybízí k ochutnání šťavnatých jablek nebo čerstvě upečeného koláče. V našem obchodě najdete mísy hodící se pro každou příležitost - tak aby se hodily do Vašeho interiéru.


Etažérka na ovoce - na nožce nebo bez?
Etažérka na ovoce na nožce se skvěle osvědčí na párty, kdy už jsou stoly plné. Takto královsky podávané ovoce bude přímo vybízet hosty, aby se zakousli do občerstvení plného vitaminů. Ploché podnosy, tácy, mísy se osvědčí jako dekorativní prvek, stejně tak jako praktická a romantická pomůcka, kterou můžete překvapit milovaného člověka snídaní do postele.


Dort na nejvyšší úrovni - jeden nebo více úrovňový stojan na dorty.
Jednoúrovňovým podnosem můžete skvěle prezentovat dort, patrová etažérka se zase bude perfektně hodit na všechny moučníky na svatební hostině nebo egem svátků. Může být keramická, skleněná nebo kovová, jednoúrovňová, víceúrovňová, s nebo bez poklopu. V závislosti na potřebách a příležitostech si každý může vybrat to, co dokonale splňuje jeho požadavky a naservíruje vše na nejvyšší úrovni.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 100 položek celkem

Stránka 1/5

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací