Krájecí prkénka

krajeci

 

Krájecí desky jsou základem každé kuchyně - proto byste měli zvolit bezpečné a pohodlné použití desek, které mohou být samy o sobě ozdobou. Doporučujeme dřevěné prkénko, které je bezpečné a praktické. Akátové, mangové dřevo nebo bambus? Šíroká nabídka vám dává možnost volby prkénka se správnou tvrdostí a rozměry. Pokud vám záleží, aby zavěsit prkénko přímo po použití, vyberte si to, které má poutko - budete mít k prkénku snazší přístup a také urychlíte sušení.

Už vás nebaví slupky? V poslední době si krájecí prkénka se zásobníky získávají na popularitě a umožňují snadne čištění. Můžete si vybrat plastové, melaminové a skleněné zásuvky. Jednoduché a pohodlné. A co kdyby podávat na krájecím prkénku lahůdky nebo saláty? Krájecí prkénko s drážkou je pro tyto úšely perfektní. Jedna část se používá pro řezání a ostatní čekají.

Vytvářejte chutné občerstvení, saláty pomocí praktických nádobí - bez ohledu na to, jaký materiál si vyberete, stojí za to přemyšlet o tom, který materiál se vám nejvíe líbí a zda chcete, aby prkénko mělo také dekorativní funkce.

 

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací