Krabice a kompostéry

Zahradní boxy vám pomohou uspořádat i s největším množstvím malých předmětů ve vaší zahradě. Umístíte v nich zahradní polštáře, houpací sítě, nářadí a mnoho dalšího. Díky lehkému a vysoce kvalitnímu plastu jsou odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a vlhkosti. Snadno chrání zahradní doplňky proti prachu a slunečnímu záření. Univerzální design boxu zajišťuje, že se jejich vzhled přizpůsobí jakémukoli designu í bez narušení dekorativního konceptu. Zahradní komody představují rychlý způsob, jak oddělit zahradní hračky, textil a další zahradní doplňky. Podívejte se na uzamykatelné skříně, pokud se chcete zabezpečit proti krádeži vašeho příslušenství.
zahradní přepravky se snadno čistí a jsou také skvělé pro domácí použití, jako jsou například přepravky na hračky nebo do předsíně. Jednoduchý a univerzální design se přizpůsobí jakémukoli uspořádání zahrady nebo interiéru a bude chránit nepoužité textilie, jako jsou polštáře a ložní prádlo. Odolnost proti UV záření znamená, že box může být používán po mnoho let beze změny, díky čemuž bude její nákup velmi efektivní.

Podívejte se na naši nabídku ergonomických zahradních boxů na příslušenství. Přišli nečekaní hosté a vaše zahrada v nepořádku? Od nynějška budete mít místo, kde můžete rychle a esteticky ukrýt zahradní hračky a doplňky. Podívejte se na naši nabídku!

 

 

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací